Vítáme vás v novém. Změnili jsme vzhled, ale kvalita zůstává!

Grüne Erde

4039
Neohodnoceno

Pro regulaci hodnoty pH v žaludku a střevech.


  • Skladem
408 Kč
Kategorie: Dr. Brockamp
Hmotnost: 1 kg
 

Probac Grüne Erde váže nadměrné množství žaludku a žlučových kyselin, a tak reguluje hodnotu pH v celém žaludečním a střevním traktu. Použití zabraňuje trávení, slouží k čištění a detoxikaci, zabraňuje žaludečním potížím a průjmovým onemocněním a přispívá k celkovému střevnímu obnovení. Obsažené základní minerální látky a stopové prvky působí proti nadměrnému okyselení organismu a vedou k neuvěřitelně pevnému vylučování. Vysoký obsah kyseliny křemičité navíc zajišťuje elastické a oslňující peří.

Na základě svých neutrálních vlastností je Grüne Erde velmi dobře vhodný pro podporu účinnosti probiotických bakterií obsažených v Probac 1000 nebo Probac Energy. Proto se doporučuje aplikaci Grüne Erde po celý rok 1-2 x týdně prostřednictvím krmiva smočeného s Probac Oregano Oil nebo Lecitin Oil.

Na základě velmi silných vazebných vlastností by se však Grüne Erde neměl podávat společně s léčivy, protože tím může být snížena jejich účinnost.

Informace o zboží

 Balení  1000 g
 Dávkování  Na 1 kg navlhčeného krmiva (např. vhodným olejem případně vodou) 5-10 g přípravku pro 25 holubů na   den. Vhodné podávat jednou či dvakrát týdně po celý rok.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.