Vítáme vás v novém. Změnili jsme vzhled, ale kvalita zůstává!

Naturaline

4046
Neohodnoceno

Koncentrovaný extrakt z vybraných rostlin a zeleniny má blahodárné účinky na dýchací, trávicí a močové cesty.


  • Skladem
165 Kč
Kategorie: Natural
Hmotnost: 1 kg
 

Naturaline je koncentrovaný extrakt  tvořen ze čtrnácti vybraných rostlin. Dále obsahuje prvky, které zvyšují celkovou odolnost holuba. Kromě aktivních složek obsahuje tento přípravek mnoho dalších látek, které podle všeho přispívají ke specifickému působení ošetření, protože mohou urychlit nebo zpomalit jejich přeměnu v zažívacím systému.

Naturaline udržuje hodnoty pH přirozeně na správné úrovni. Složky rostlin byly pečlivě vybrány pro jejich blahodárné účinky na dýchací, trávicí a močové cesty.

To je důvod, proč holuby, které pravidelně dostávají Naturaline ve své pitné vodě, mají zdravou kůži, což naznačuje, že jejich krev je čistá a neobsahuje toxiny. Jejich peří je lesklé a jemné. Kromě toho se zvyšuje pigmentace a lesk oka.

Tyto vnější známky odrážejí optimální zdraví, které holubům umožňuje lépe odolávat chorobám a zlepšuje jejich výkon.

 

Informace o zboží

 Balení  1 litr
 Dávkování  1 uzávěr z litrového balení na 1 l vody či 1 kg krmení.
 Vhodné podávat 14 dní před závodní sezónou po dobu 10 dnů. Poté 1-2 x týdně, dále při každém   léčení, ať už preventivním či léčebném, podáváme 3-5 dní za účelem vyčistění organismu.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.