Vítáme vás v novém. Změnili jsme vzhled, ale kvalita zůstává!

Vitaminor

4049
Neohodnoceno

Pivovarské kvasnice - 100% přírodní produkt, bohatý na aminokyseliny a vitaminy B.


  • Skladem
328 Kč
Kategorie: Natural
Hmotnost: 0.85 kg
 

Surovina se získává pouze z pivovarů. Důkladně se suší a připravuje s velkou péčí bez přidání jakýchkoli chemických látek. Plně zachovává nutriční vlastnosti každé ze svých přirozených složek.

Jedná se o 100% přírodní produkt bohatý na aminokyseliny, vitamíny a organické minerální prvky, které jsou zcela vstřebání organismem holuba.

Natural Vitaminor poskytuje komplex přírodních B-vitaminů, které jsou důležité pro metabolismus cukrů, bílkovin a tuků, a proto i ve fyziologii závodního úsilí. Přírodní vitamín je růstový faktor ve stravě mladých holubů a zvyšuje jejich odolnost vůči různým chorobám a stresu. Je prokázáno, že přírodní vitamín má velmi příznivý vliv na plodnost chovných párů a na vitalitu mláďat.

 

Informace o zboží

 Balení  850 g
 Dávkování  1 vrchovatá čajová lžička na 1 kg krmiva. Krmivo musí být předtím navlhčené například česnekovým či   jiným olejem, případně vodou. Přidávejte ke krmení nejméně dvakrát týdně, před závodem se   doporučuje denní podávání po dobu 10 dnů.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.