Vítáme vás v novém. Změnili jsme vzhled, ale kvalita zůstává!

Garlisan

4142
Neohodnoceno

Působí jako koncentrát vysoce aktivních substancí proti bakteriím, virům a chorobotvorných plísní (proti salmonele, E-coli, mycoplazma, herpes).


  • Skladem
148 Kč
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 1 kg
 

Již před 4500 lety před n. l. už i Egypťané věděli, o antibakteriální rostlině, která svými vlastnosti zvyšuje-dodává a stimuluje organizmus! Jedná se o tkzv."zázračnou rostlinu" Allium sativum . Allium sativum - Česnek a jeho zdravotní vlastnosti byly ceněny převážně u Arabů, Římanů, Řeků apod.. Česnek, už i Hippokrates doporučoval jako lék na léčbu nemocí převážně zažívacího traktu, dýchacího ústrojí aj.. Ve dvacátém století, se z česneku kocentrovali allicini = antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Allicin a diallyl sulfid,  je přímo přítomný v česneku a má velmi silné baktericidní a bakteriostatické = antibakteriální vlastnosti, které se projeví již při velmi nízké koncentraci. Kromě toho tyto účinné látky z česneku inhibují proliferaci parazitických červů (zamezují výskyt červů), stimulují ! imunitní ! systém a podporují velmi důležitou tvorbu aktivních a silných protilátek. Tuto moderní a chovateli uznávanou technologii přinesla Fa Patron přímo do koncentrovaného extraktu GARLISAN. Tento prostředek je chovateli velmi vyhledáván a v tuto chvíli již velmi dobře znám. GARLISAN je velmi dobré používat pro jeho nepostradatelné protilátky. Využití je hlavně ve Vašem závodním, ale také chovném oddělení. Podporuje velmi zdravý a silný chov! U holoubat perfektní vývin a odolnost proti nemocem.

 

Informace o zboží

 Balení  1 l
 Dávkování  v chovu, při odchovu mladých a v době velkého pelíchání: 10 - 15 ml na 1 l vody 3 x týdně, v závodní   sezóně: 10 - 15 ml na 1 l vody 1 x týdně, v zimním období a v klidu: 10 - 15 ml na 1 l vody až 2 x v týdnu

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.