ROPA-B Feeding Oil

ROPA-B Feedin Oil pomáhá chránit proti mnoha bakteriím, jako jsou Salmonella, Pasteurella a streptokoky. Mnoho forem hub, parazitů a kokcidií není imunní vůči rychlému a čistícímu účinku tohoto produktu.

408 Kč
Dostupnost: Skladem
ROPA-B Feeding Oil

Detailní popis produktu

Ropa-B podporuje a udržuje zdraví, a zároveň slouží k regeneraci před, během a po letu. Je vhodný také při chovu, přemisťování, zimní sezóně a regulaci normální střevní mikroflóry. Ropa-B je vysoce energetický doplněk založený na přírodních esenciálních olejích rostliny oregano.

Tento produkt je vyroben z oreganového oleje extrahovaného z rostliny oregano. Krmný olej ROPA-B 2% je organický produkt, který nemá žádné vedlejší účinky. ROPA-B byla testována společností TNO a její účinnost byla prokázána opakovaně.

Informace o zboží

 Balení  1 l
 Dávkování  Preventivní: Ropa-B krmný olej 2% lze bezpečně používat po celý rok na 5 ml na kilogram krmiva.   Doporučujeme jej používat třikrát týdně pro prevenci a každodenní, když ptáci trpí stresovými situacemi,   např. před a po zotavení po závodění. Zotavení z bakteriálních nebo houbových nákaz: 10 ml na   kilogram krmiva po dobu 7 dní.
 Složení  ROPA-B obsahuje 2% oreganového oleje.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 1 kg