Reha Vital Elixir

Přípravek Reha Vital Elixier je starobylý a tajný recept od belgického chovatele holubů. Následující přísady se smíchají, přivedou k varu a pak se ochladí. Jedná se o směs červené cibule, česneku, třtinového cukru, kamence draselného, jódu, železa, zinku a bezové šťávy.

598 Kč
Dostupnost: Skladem
Reha Vital Elixir

Detailní popis produktu

Vhodné podávat v období peření – lépe přepeřují. V posledních letech se nám přípravek osvědčil v závodní sezoně – zvýšení kondice a stabilizace zdravotního stavu holubů.

Informace o zboží

 Balení  1 l
 Dávkování  20 ml na 1 kg potraviny 2 - 3 krát týdně, celoroční aplikace. Stabilizuje imunitní systém mladých holubů.   Nepostradatelné v zimě při peření a v čase regenerace.
 Složení  Cukr, cibulový extrakt, česnekový extrakt, extrakt z bezu černého, chlorid sodný, vápník-clycerofosfát,   citrát hořečnatý. Analytické složky: Surový protein 1%, surová vláknina 1%, surový tuk 1%,
 surový popel 1%, sodík 0,2%, vlhkost 75% Aditiva na litr: (E1) železo (Fe) jako železo III-chlorid 15,0   mg, (E2) jod (J) 38,0 mg jodidu draselného, mangan (Mn), zinek (Zn), octan zinečnatý 1,1 mg,
 (E4) měď (Cu), octan měďnatý 0,6 mg, (E3) kobalt (Co) jako chlorid kobaltnatý 0,3 mg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tollisan
Hmotnost: 1 kg